Lekarstwa na bol gardla

Lekarstwa na ból gardła

Produkty Strepsils® to pastylki do ssania zawierające składniki lecznicze, a także szybko działający i wydajny spray. Obydwa rodzaje produktów zawierają związki, które szybko i skutecznie eliminują ból gardła.

Wachlarz produktów Strepsils® cieszy się zaufaniem pacjentów od lat. Można w nim znaleźć skuteczne rozwiązania na objawy podrażnionego i bolącego gardła.

Ból gardła może mieć różne nasilenie: od suchego i lekko podrażnionego gardła aż do opuchniętego i mocno zaczerwienionego. W naszej palecie produktów zawarliśmy lekarstwa na każdy typ bólu gardła. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z produktami Strepsils® w celu ustalenia, który produkt będzie najskuteczniejszy dla Państwa.

 

  • Suche, swędzące gardło

Ból gardła jest zazwyczaj poprzedzony swędzeniem krtani i lekkim zapaleniem. Często występuje też chrypa – jest to jeden z pierwszych objawów przeziębienia.

Pastylki do ssania Strepsils® z miodem i cytryną 1.2 mg / 0.6 mg

Pastylki przynoszą szybką ulgę przy objawach drapania w gardle. Strepsils® z miodem i cytryną skutecznie zwalcza objawy bólu gardła. Nie tylko łagodzi symptomy, ale dzięki dwóm składnikom antybakteryjnym pomaga zwalczać infekcję, a ponadto ma miły smak miodu i cytryny!

Pastylki do ssania Strepsils® Truskawkowy bez Cukru

Jeśli poszukujesz środka na ból gardła, który nie zawiera cukru, polecamy pastylki do ssania Strepsils® Truskawkowy bez Cukru. Uśmierzają one ból, a także – dzięki kombinacji dwóch składników aktywnych – eliminują bakterie i wirusy.

 

  • Ostry ból gardła

Ostry ból gardła trudno pomylić z jakąkolwiek inną dolegliwością, szczególnie gdy objawy wymienione powyżej zaczynają się nasilać. Inne objawy, takie jak katar, kichanie, suchy kaszel, ból głowy, ogólne osłabienie i gorączka, zwiastują pogorszenie się stanu zdrowia[1].

Strepsils® Intensive

Jeśli pragniesz szybkiego uwolnienia od ostrego bólu gardła, wypróbuj Strepsils® Intensive. Produkt zawiera składnik przeciwbólowy i przeciwzapalny, które szybko rozprawią się z bólem gardła .

Spray Strepsils® Intensive Direct Flurbiprofen 8,75mg

Zaczerwienione i spuchnięte gardło, problemy z przełykaniem, chrypa, drapanie i ból podczas mówienia? Spray Strepsils® Intensive Direct Flurbiprofen zwalcza ból oraz zapalenie, działając miejscowo i długotrwale – aż do 6-ciu godzin. Sprawdza się przy każdym rodzaju bólu gardła. 

 

  • Ból gardła u dzieci

Jeśli Twoje dziecko narzeka na ból gardła, ma kłopoty z przełykaniem, jedzeniem lub nawet mówieniem, mamy właściwy produkt, który zwalczy te objawy.

Strepsils® Junior

Strepsils® Junior uśmierza ból gardła u dzieci – można go podawać dzieciom od 6-go roku życia. Produkt wykazuje właściwości przeciwbólowe, a ponadto – dzięki kombinacji dwóch aktywnych składników – zabija bakterie i wirusy. Produkt bez dodatku cukru, bez sztucznych barwników, o smaku truskawkowym.

 

Gdzie mogę kupić Strepsils®?

Strepsils® można nabyć w większości aptek na terenie Polski.

 

[1] http://www.nhs.uk/conditions/Sore-throat/Pages/Introduction.aspx